Акції Прайс Пошук Кошик 0 тов.

Пошив спецодягу

Пошив спецодягу, уніформи и військового одягу під замовлення 

Пошиття спецодягу, уніформи і їх реалізація - є основним напрямком компанії "Бізнес Тайм". А пошиття  на замовлення - одна з головних послуг компанії. Тільки після того, як ми вислухаю вас, врахуємо ваші бажання, з'ясуємо всі дрібні деталі  - виріб буде пошитий у найкоротший термін.

 Завдяки 15 річному досвіду роботи компанії, ми розуміємо і знаємо, наскільки спецодяг для персоналу повинна бути комфортною, зручною, зносостійкого, якісною. Такий результат ми отримуємо завдяки використанню тільки якісної такнини. Низькі температури, високі температури, вітер, сонце, механічні та хімічні ушкодження, від усього цього захистить спецодяг "Бізнес Тайм".  В результаті, ви отримуєте готовий виріб яке відповідає всім ГОСТам, гігієнічним вимогам і високим показникам зносостійкості, який прослужить вам весь заданий термін для досягнення максимального ефективного результату робочими, будівельниками, монтажниками чи вантажниками.

Пошиття на замовлення уніформи і камуфляжних костюмів


Пошиття уніформи на замовлення включає в себе один дуже важливий момент, а саме її брендування. Цей термін має на увазі наявність розпізнавальних відмінностей, таких як нанесення логотипу, вишивок, термопечати, сублімацій і навіть шевронів. Також на брендування впливає вибір кольору уніформи, збіг якого з кольором вашого фірмового логотипу додасть більше іміджу та допоможе виділити вашу компанію серед конкурентів. А також висловить глибоку турботу про ваших співробітників або підлеглих. Ви ресторан, бар, готель, пекарня або інший заклад? - Єдиний стиль всіх працівників допоже сформувати компанію високого класу.  

Зателефонуйте нашому менеджеру,отримаєте відповіді на всі запитання й замовте спецодяг прямо зараз! Ми раді допомогти вашим співробітникам і особисто вам у професійній справі. Телефонуйте! Ми вже чекаємо.