Акції Прайс Пошук Кошик 0 тов.

Тканина

Існує величезна кількість видів тканини. Розповімо вам про найпопулярніші у пошитті спецодягу і допоможемо обрати потрібну тканину для замовлення того чи іншого товару в нашому інтернет-магазині.

1. Тканина Гретасклад: 45% поліефір + 55% бавовна. Масло/водо/відштовхувальна тканина в остаточній обробці. Володіє хорошими гігієнічними властивостями. Поліефірна нитка надає підвищений захист від дощу, снігу та бруду, має високий показник зносостійкості. Бавовняна нитка, що стикається зсередини, дозволяє вбирати вологу і створює комфорт. Тканина добре тримає форму, вирізняється стійкістю.

2.Тканина Діагональсклад: 100% бавовна. Властивості тканини мають дуже хороший гігієнічний показник, адже вона виготовлена з бавовни - натурального, природнього матеріалу, який володіє високими антибактеріальними властивостями і не викликає алергію.

3.Тканина Саржасклад: 100% бавовна. Тканина гіроскопічна, антистатична, пластична, формостійка, дуже міцна.

4.Тканина Брезент - склад: 100% бавовна. Це щільна і міцна тканина, з високим показником стійкості до механічного впливу.

5.Тканина Смесовая – склад: 65% поліефір + 35% бавовна. Зносостійка, її легко прати, усадка тканини мінімальна, легко відновлюється після зминання.

6.Тканина Ортон - склад: 51% поліамід + 49% бавовна. Бавовна всередині тканини надає комфорт і вбирає вологу. Тканина дуже формостійка, має низьку усадку, стійка до фарбування.

7.Тканина Нейлон - склад: 100% поліефір. Тканина є контрастною, добре помітна в будь-який час доби. Широко використовується при виготовленні сигнальних жилетів, для підвищення помітності виробу. Морозостійка, витримує не менше 20-25 циклів прання, практично без втрати кольору.

8.Тканина Бязьсклад: 100% бавовна. Тканина антистатична, гігроскопічна і володіє відмінним гігієнічними властивостями.

Рисунки доступної камуфльованої тканини:

   

Весь список доступної тканини для пошиття спецодягу під замовлення можна дізнатися у менеджера інтернет-магазину, зателефонувавши нам.